OP muži: Záluží – Nýřany B

V neděli 11. října jsme v předehrávce 9. kola OP mužů přivítali na domácím hříšti Nýřany B.

V prvním poločase jsme se chvíli hledali, pokazili jsme několik přihrávek v útoku a při některých střelách jsme měli smůlu a trefovali tyče. Takže v prvních patnácti minutách to byla přetahovaná. V útoku jsme se ale do konce poločasu zlepšili a první část zápasu vyhráli 11:7.

V druhé půli to už pro nás byla jednoznačnější záležitost, soupeři jsme sice dovolili nastřílet 11 branek, aly my jsme jich přidali ještě 16 a radovali jsme se tak z vysoké výhry 27:18. Velmi při chuti byl Honza Tříska, který dal 3/4 gólů, celkem se trefil 20 a to měl ještě několik smolných pokusů, které skončily na tyči.

Vzhledem k vládnímu nařízení se utkání odehrálo bez diváků, nicméně měli jsme díky Stáňovi Markovi zajištěný i rozhlas a díky Zděndovi Třískovi i časomíru 🙂

Rozhodčím utkání byl pan Franěk.

Branky a sestava Záluží:
brankáři: Hynek Polák, Ladislav Lekavý
obrana: Tomáš Marek, Zdeněk Danielka, Ondřej Calta a Pavel Drozda
útok: Jan Tříska (20), Miroslav Kotyza (3), Pavel Stužka (2) a Zdeněk Ludvík (2)
trenér – Miroslav Kotyza, vedoucí – Petr Ulč

Branky a sestava Nýřany B:
Jaroslav Schejbal, Jakub Šebek, Michal Wittmann, Ondřej Sahula (D), Jan Tráva, Štěpán Kinkor, Daniel Horáček (10), Martin Drnec (5), David Vlček (2), Vacík Tomáš (D, 1)
trenér – Michal Wittmann, asistent – Stanislav Sahula, vedoucí – Tomáš Tráva

Toto byl zřejmě poslední podzimní zápas, protože v následujících 14 dnech vláda zakázala konání profesionálních i výkonnostních soutěží. Na házené se tak asi uvidíme až na jaře.

Děkujme všem našim fanouškům za podporu!