Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší
Napsal uživatel Honza Stádník
Pondělí, 05 Září 2016 17:20

V neděli 4.9.2016 jsme odehráli první zápas letošní sezóny před domácími diváky. Hostili jsme Ejpovice.

Hned první střelou na branku jsme se ujali vedení a po zbytek poločasu jsme si udržovali 1 – 2 brankový náskok. Hosté se snažili alespoň o vyrovnání, ale naše obrana i s brankářem statečně odolávala. Hynek Polák dokonce zlikvidoval i pokutový hod. Těsně před koncem půle se nám podařilo utrhnout se na rozdíl 2 branek, ale soupeř těsně před hvizdem rozhodčího snížil na poločasových 10:9.

V druhé půli byl vývoj podobný, drželi jsme 1 – 2 branky náskok, pak ovšem přišlo pár chybiček, cehož Ejpovice využili k obratu utkání a asi 8 minut před koncem šli poprvé v zápasu do vedení. Nám se však podařilo srovnat a držet vyrovnané skóre. Před koncem utkání přišla komplikace v podobě vyloučení Milana Klaila, oslabení jsme však zvládli a udrželi jsme vyrovnaný stav. Za stavu 18:18 měli hosté už po odpískaném konci utkání výhodu trestného hodu, ten však ejpovický Andrlík neproměnil, takže zápas skončil remízou.

Utkání sledovalo 120 diváků a odřídil ho p. Lukáš Zimmermann pod dohledem pana Petra Tausche.

Závěrem děkujeme SDH Třemošná za pokropením hřiště před zápasem!