Napsal uživatel Honza Stádník
Pondělí, 29 Srpen 2016 07:43

Nový ročník II. ligy národní házené mužů jsme zahájili na hřišti v Příchovicích.

Podmínky byly stejné jako před rokem, opět bylo velmi velké vedro.

V našem posledním vzájemném měření jsme na domácím hřišti podlehli vysoko 13:18 a to zejména vinou tragické koncovky.

I když jsme se brzy ujali vedení, mladý příchovický tým rychle hru otočil a kontroloval. Domácí se brzy dostali do 3 – 4 brankového náskoku, hru jsme jim usnadňovali chybami v rozehrávce, působili jsme nerozehraně. Poločas jsme prohráli rozdílem 6 branek 14:8.

V druhé půli jsme se mírně zlepšili, začali jsme lépe proměňovat své šance a i vinou zbrklosti domácích útočníků jsme sbírali více míčů na obraně. Deset minut před koncem nás zbrzdilo vyloučení Petra Ulče, který dostal za úder do oblasti hlavy pětiminutový trest. I když jsme poločas vyhráli 9:10, konečné skóre bylo jednoznačně ve prospěch domácích – 23:18.

Utkání přihlíželo 55 diváků a odřídil ho p. Petr Rauch.