Pátek, 19. Červenec 2019
 
 

Hledat

Přihlášení uživateleZávěr sezóny
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Honza Stádník   
Pondělí, 20 Červen 2016 08:39

Dvěma zápasy odehranými o víkendu 18. – 19. června jsme uzavřeli letošní sezónu II. ligy.

Po nepovedené sérii 3 posledních zápasů, kdy se nám vůbec nedařilo, jsme si chtěli alespoň v závěru soutěže napravit reputaci. Bohužel v prvním zápase proti Raspenavě se nám to příliš nedařilo. Pokračovalo trápení zejména na postu brankáře, soupeř z téměř každé střely skóroval, poločas sobotního utkání jsme prohráli o 4 branky 10:14. V druhé půlce jsme zkusili změnu na postu beka, brankář už také něco chytil a to nám napomohlo k obratu utkání, v kterém jsme nakonec slavili vítězství 23:20.

V neděli dopoledne jsme přivítali mladičký tým Mostu. Začátek se opět příliš nevyvedl, soupeř šel do vedení 1:3, ale pak jsme vystřídali na pozici brankáře – do branky si stoupl Petr Ulč, který svým neortodoxním stylem přiváděl soupeřovi střelce k zoufalství. Poločas jsme vyhráli 12:6, celé utkání pak 26:12.

Závěrem chci poděkovat všem příznivcům našeho týmu za podporu po celou sezónu!