Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší
Napsal uživatel Honza Stádník
Pondělí, 23 Květen 2016 09:20

V neděli 22. května jsme v 16. kole II. ligy zajížděli sehrát utkání do Ejpovic.

Čekal nás obtížný zápas ještě umocněný tropickým vedrem, ve kterém rychle ubývaly síly. Do utkání jsme mohli nasadit hned 6 útočníků, naopak do obrany jsme měli pouze 3 hráče. Místo pracovně vytíženého Hynka Poláka byl jako druhý brankář připraven Petr Ulč.

Začátek zápasu nám vyšel více než dobře, pohodlně jsme skórovali, zatímco domácí útočníci postrádali v koncovce přesnost. V 9. minutě jsme vedli 4:0. Pak se přeci jen domácí v útoku probudili, a v 10. minutě dali svou první branku utkání. Po zbytek první třicetiminutovky si domácí vypracovali ještě několik šancí, proměňovali TH, my jsme však drželi 2 – 3 brankový náskok až do konce poločasu, kdy na 7:11 zvýšil Zdeněk Danielka.

Do druhé půle jsme nastoupili s vědomí, že zápas máme velmi dobře rozehraný, a že pro Ejpovice bude těžké otočit. Bohužel jsme však na obraně i v bráně zaspali začátek, nechali jsme soupeře hrát a z toho vyplynulo postupné snižování brakového rozdílu. V 19. minutě šli ejpovičtí poprvé v utkání do vedení, ale my jsme ze sebe vyždímali zbytky sil, obrana a brankář nakonec v rozhodujících chvílích podrželi a vedení jsme strhli opět na svou stranu. Minutu a půl před koncem jsme vedli o jednu branku 20:19, a když jsme půl minuty před koncem přidali 21. gól, bylo utkání rozhodnuté. Domácí už jen 5 sekund před koncem korigovali stav utkání na konečných 20:21.

Z Ejpovice si odvážíme velmi důležité body, držíme stále druhé místo tabulky, s jednobodovou ztrátou na vedoucí Nýřany.

Zápas sledovalo 40 diváku, řídil ho p. Zdeněk Hejl.

Nejlepšími hráči utkání zvolili vedoucí družstev Zdeňka Danielku ze Záluží a Václava Klaila z Ejpovic.

Sestava a branky Záluží:
Brankáři – Stádník Jan, Ulč Petr
Obrana – Klail Kamil, Klail Milan, Marek Tomáš
Útok – Tříska Jan (8), Ludvík Zdeněk, Stružka Pavel (1), Kotyza Miroslav (1), Danielka Zdeněk (11), Pešek Jan