Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší
Napsal uživatel Honza Stádník
Pondělí, 16 Květen 2016 15:43

Neděle 15. května se pro nás nesla ve znamení souboje o první příčku s družstvem Nýřany B.

Bohužel dva hráči přehnali sobotní pozápasovou analýzu a k utkání, i přes jeho velkou důležitost, přišli poněkud otřesení.

Nýřany se hned první střelou ujali vedení, my jsme s nimi však drželi krok, soupeř nedokázal odskočit na víc než 1 – 2 góly. My jsme však ke konci poločasu přestali být střelecky efektivní, zatímco nýřanský útok svižnou hrou překonával naší obranu. Poločasový stav byl 5:8.

V druhém poločase dál střelecky trápili, dlužno dodat, že jsme zbytečně nechávali veškerou zodpovědnost na Honzovi Třískovi, ostatní útočníci se k němu příliš nepřipojili. Nepomohlo ani krátké prostřídání za Zdeňka Ludvíka, který však na hřišti pobyl pouze 2 minuty.

Nýřany dál navyšovali svůj náskok až na konečných 11:15 a v tabulce již mají na prvním místě 3 bodový náskok (mají ovšem jeden zápas předehraný).

Do hry se zapojili všichni hráči ze soupisky, po delší pauze se po zranění a operaci ramene vrátil na hřiště Pavel Stružka, který proměnil pokutový hod.

Zápas sledovalo 35 diváku, řídil ho p. Pavel Jíra z Blovic

Nejlepšími hráči utkání zvolili vedoucí družstev Marka Wisuru z Nýřan a Tomáše Marka ze Záluží.

Sestava a branky Záluží:
Brankáři – Polák Hynek, Stádník Jan
Obrana – Calta Ondřej, Klail Milan, Marek Tomáš, Fronk Daniel
Útok – Tříska Jan (7), Ludvík Zdeněk, Ruml Radim (1), Stružka Pavel (1), Kotyza Miroslav (2)