Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší
Napsal uživatel Honza Stádník
Pondělí, 25 Duben 2016 15:51

V úvodním kole jarní části sezóny jsme na domácím hřišti přivítali muže z Příchovic.

První poločas byl vyrovnaný, my jsme se drželi v jedno až dvou brankovém náskoku, poločas jsme vyhráli o jednu branku 11:10.

Druhý poločas se pro nás změnil doslova v noční můru. Soupeř zhruba v osmé minutě srovnal na 11:11. V jedenácté minutě dostal hostující hráč ČK a my jsme měli výhodu přesilovky. Tu jsme však nedokázali vůbec využít, góly padaly pouze do naší sítě. První gól v druhém poločase jsme dali až v 28. minutě!!!! kdy už bylo utkání rozhodnuté. V samotném závěru jsme pak pouze korigovali výsledek na konečných 13:18.

Tento zápas hrůzy pro nás znamená velmi špatný vstup do druhé poloviny sezóny, horší výkon jsme snad ještě nikdy nepředvedli.

Před 50 diváky odřídil utkání p. Vít Jezbera.