Pátek, 19. Červenec 2019
 
 

Hledat

Přihlášení uživateleOsmifinále ČP 2015/2016
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Honza Stádník   
Čtvrtek, 17 Prosinec 2015 07:39

Rok 2016 pro nás po házenkářské stránce začíná hned v neděli 3. ledna, kdy nás čeká odehrát osmifinále Českého poháru NH. Nalosování jsme byli do skupine E, hrát se bude v hale ZČÚ na Borských polích.

O postup budeme bojovat s družstvy Kyšic, Nýřan, Všenic a Vřeskovic.

Oragnizační pokyny ke stažení: 

Adobe-PDF-Document-icon

UPOZORNĚNÍ

pro účastníky turnajů Českého poháru, které se uskuteční v hale ZČU

Plzeň - Bory

STÚ ZOSK SNH důrazně upozorňuje všechny účastníky turnajů, které se uskuteční ve sportovní hale ZČU Plzeň - Bory, že s ohledem na změny smluvních podmínek pronájmu haly, je přísně zakázáno používání všech přípravků na zpracování a kontrolu míče se stanoveným finančním postihem ve výši 5.000,-Kč.

Pro utkání ČP neplatí Doplněk Propozic vrcholových soutěží 2014/2015 o možnosti používání přípravků na mazání prstů.

Současně má pracovník ZČU Plzeň, správa majetku a budov, právo nezávislé kontroly dodržování uvedeného nařízení. Při zjištění porušení tohoto nařízení bude vyžadovat úhradu pokuty na místě.

Úhradu je povinen provést na místě zástupce oddílu, který tento zákaz  nerespektoval.

Ze stejných důvodů dochází ke změně způsobu převzetí a zpětného předání šaten, ke kterému dojde za přímé účasti zástupce oddílu (vedoucího družstva) a ředitele turnaje. Případně zjištěné nedostatky budou evidovány v Knize závad správce budovy a náklady spojené s opravou budou převedeny na účet příslušných oddílů k úhradě.