Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší
Napsal uživatel Honza Stádník
Neděle, 11 Říjen 2015 18:56

Dnes jsme v posledním domácím zápase podzimní části 2. ligy hostili průběžně osmý tým tabulky Všenice. Zápasy s tímto soupeřem bývají vždy vyrovnané, čekal nás tedy těžký zápas.

Do utkání mnohem lépe vstoupili hosté, kteří se rychle ujali vedení 2:0, po našich technických chybách. Pak jsme však zlepšili naši útočnou činnost a i obrana i brankář zabrali a tak jsme se postupně dostali do vedení. V prvním poločase jsme snad až na 2-3 výjimky skórovali z každého útoku, soupeř tak úspěšný nebyl a tak jsme naše vedení navýšili až na poločasových 18:14.

V druhé půli jsme si udržovali minimálně 4 brankový náskok, nicméně naše hra v útoku už nebyla tak efektivní, rozchytal je brankář hostí Ronald Plaček, který zlikvidoval několik našich střeleckých pokusů. My jsme začali mít trochu potíže s bráněním Všenických útočníků, ale náskok se nám podařilo držet.

V závěru zápasu jsme hráli na jistotu, snažili jsme se co nejdéle držet balón v naší útočné třetině, což se nám dařilo, soupeř nám to i docela usnadnil častými fauly. Balón jsme vepředu drželi i za cenu pasivní hry, ale vybudovaný náskok už byl dostatečný. Všenice nakonec pouze z posledního útoku 5 sekund před koncem zkorigovaly výsledný stav na 26:23, hosté navíc hráli oslabení, když několik minut před tím byl po druhé žluté vyloučen jejich záložník.

Zápas sledovalo 70 diváků, rozhodoval p. Zdeněk Hejl.

Po odehraném 9. kole držíme průběžné vedení, nyní už s tříbodovým náskokem. Poslední dva zápasy nás čekají na severu Čech, v sobotu zajíždíme do Raspenavy a v neděli uzavřeme podzimní část sezóny v Mostě.