Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší
Napsal uživatel Honza Stádník
Sobota, 03 Říjen 2015 19:26

Dnes jsme na domácím hřišti V Luhu hostili NH Řevnice. Oproti minulým soubojům s tímto soupeřem, kdy se hrály víceméně vyrovnané zápasy, jsme dnes v Záluží otevřeli střelnici.

Po dvou zápasech, kdy jsme měli k dispozici jen velmi úzký kádr, se k dnešnímu zápasu dostavilo hned 11 hráčů.

K zápasu samotnému snad ani není třeba psát rozsáhlý komentář, dnes jsme byli po celý zápas jednoznačně lepší, Řevničtí nepřijeli v nejlepší formě a celý zápas prakticky nic neukázali.

V první půli se pár minut ještě jakž takž drželi, ale od stavu 5:2 už šlo o jednostrannou záležitost. Poločas jsme vyhráli 13:5, Hynek Polák si v dalším zápase v pořadí poradil s pokutovým hodem, obrana fungovala jak má a útok neměl takřka žádný problém s vstřelením branky.

V druhé půli už šlo pouze o to, kolik branek hostům nastřílíme. Ukazatel skóre se nakonec zastavil až na 31:12!

Utkání odřídil bez problémů p. Vít Jezbera z Mostu a sledovalo jej 50 diváků.

Sestava a branky Záluží:
Brankáři – Polák Hynek, Stádník Jan
Obrana – Calta Ondřej, Klail Milan, Marek Tomáš, Danielka Zdeněk.
Útok – Kotyza Miroslav, Tříska Jan (17), Ludvík Zdeněk (4), Ruml Radim (8), Pešek Jan (2)