Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší
Napsal uživatel Honza Stádník
Pondělí, 21 Září 2015 20:35

V neděli 20. září jsme odehráli druhý domácí zápas a čekal nás velmi těžký soupeř – celek TJ Sokol Ejpovice, který v minulé sezóně pošilhával po 1. lize, která mu jen těsně unikla.

Před zápasem jsme se museli vypořádat s několika citelnými ztrátami v naší sestavě, z důvodu nemoci či zranění nemohli nastoupit Tomáš Marek, Radim Ruml a Radek Tříska a tak se nám sestava smrskla na pouhých 9 hráčů. K tomu je ještě nutno připočítat, že 2. brankář Stádník dorazil na zápas v dost mizerném stavu, po sobotním hasičském soustředění na Butově.

Do zápasu lépe vstoupili hosté, kteří se rychle ujali vedení 3:1, teprve poté se hra srovnala a začali jsme se prosazovat i my. Problémy jsme měli na obraně, kde na beku namísto nemocného Tomáše Marka nastoupil Milan Klail, společně se záložníky Kamilem Klailem a Ondřejem Caltou. Tato trojice nebyla v bránění hostujících útočníků příliš úspěšná a tak jsme prostřídali, na beka přišel Zdeněk Danielka, ven šel Ondřej Calta. Tato změna přinesla obrat, Zdeněk zaznamenal několik bloků a vůbec celá obrana i brankář Polák začali lépe likvidovat útočné pokusy ejpovických útočníků. Hynek Polák opět dokázal chytit pokutový hod.

Jestliže v minulých soubojích vycházela koncovka poločasů Ejpovicím, tam v nedělním zápase tomu bylo naopak. V závěru 1. půle jsme byli jednoznačně lepší, postupně jsme se dostali do vedení, které jsme navýšili až na poločasových 12:9, kdy poslední branku jsme vstřelili již po čase z trestného hodu.

V druhé půli jsme si hlídali vedení, a i když jsme dostali několik laciných gólů, dovedli jsme utkání k jednoznačné výhře 25:19.

Zápas patřil spíše k těm tvrdším, rozhodčí často napomínal obránce, na naší straně dostal ŽK Milan Klail za držení a Zdeněk Danielka za řečnění. Ejpovičtí viděl ŽK hned 3x (Cingroš, Šik a Hercík), Michal Cingroš pak i ČK pár minut před koncem.

Velká poklona patří útočníkům, kteří zápas odehráli bez možnosti střídání!

Zápas s drobnými nepřesnostmi na obou stranách odpískal p. Tomáš Sýkora ze Žatce. Přihlíželo 40 diváků.

Příští týden náš čeká další napínavý souboj, zajíždíme do Kyšic, které se netají ambicemi nás poprvé porazit J