Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší
Napsal uživatel Honza Stádník
Neděle, 25 Srpen 2013 14:09

V neděli 25. 8. 2013 nás čekal zahajovací zápas nové sezóny II. ligy. Od 10:45 jsme o první body bojovali na hřišti v Litohlavech.

V prvním poločase jsme se rychle dostali do vedení a náskok jsme si udržovali po celou první půli. Šancí jsme měli nepočítaně, bohužel jsme dost často selhávali v koncovce a i z jasných šancí jsme trefovali buď domácího brankáře, nebo tyče. Litohlavy na tom ovšem nebyli o moc lépe a tak byl poločasový stav 5:9.

V druhé půli jsme zlepšili efektivitu v útoku, a i když jsme se občas nevyvarovali technických chyb nebo nepřesné střelbě, dokázali jsme v utkání jednoznačně zvítězit poměrem 8:23. Domácí v druhém poločase moc nepředvedli a navíc dohrávali posledních pět minut v oslabení, když červenou kartu na 5 minut dostal za nesportovní chování Pavel Souček.

My jsme sice nepředvedli úplně přesvědčivý výkon, přesto nám to stačilo na vysokou výhru. Z pohledu výsledku nám premiérové utkání vyšlo více než dobře.

Utkání před 50 diváky řídil p. Pavel Kotlář.

Sestava a branky Litohlavy:
Holub Lukáš, Chodora Zbyněk (2), Nekut Karel, Čihák Václav, Mgr. Souček Pavel (ŽK, ČK-5), Hrubec Miroslav, Hrubec Miroslav, Brož Jaroslav (1), Cingroš Jan (3), Šťastný Karel (2), Kroc Aleš.
Trenér – Hrubec Miroslav, Vedoucí – Nekut Karel

Sestava a branky, Záluží:
brankáři – Polák Hynek, Stádník Jan
obrana – Ulč Petr, Marek Tomáš, Klail Milan, Chocholatý Radek
útok – Kotyza Miroslav (3), Tříska Radek (4), Tříska Jan (15), Ludvík Zdeněk (1)