Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší
Napsal uživatel Honza Stádník
Pondělí, 03 Červen 2013 09:21

V nedělním utkání jsme od 10:30 hráli na hřišti v Mostě. Naše večerní oslavy byly bujaré a zanechali velké stopy na všech členech našeho týmu.

V sestavě nám tentokrá chyběl Honza Tříska a na naší střelecké potenci to bylo znát. Do branky se tentokrát postavil Honza Stádník, na obraně začala trojice Kamil Klail, Milan Klail a Petr Ulč. V první půli se nám ještě dařilo domácí střelce bránit a rozdíl ve skóre nebyl tak hrozivý, i když poločasový stav 12:7 není zrovna naší dobrou vizitkou. Navíc se v první půli zranil nejprve Petr Ulč a tesně před koncem poločasu i Honza Stádník a tak jsme utkání dohrávali pouze v osmi hráčích.

V druhé půli už to byla jasná exhibice domácích borců, kteří, podporovaní skvělými fanoušky, jasně ukazovali, kdo je pánem na hřišti. V duhé půlce nám dovolili pouze 3 uspěšné zásahy a na druhé straně dál navyšovali skóre až na konečných 24:10, čímž nám ustědřili nejvyšší porážku v této sezóně! Pravda je, že ani takto velký výprask nám nezkalil radost s celkového druhého místa v tabulce.

Před 50 diváky a pod dohledem delegáta řídil utkání velmi nejistý Pavel Kotlář.

Tady si můžete přečíst, jak utkání viděli Mosťáci.