Pondělí, 27. Květen 2019
 
 

Hledat

Přihlášení uživateleBaník Most NH - TJ Sokol Záluží
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Honza Stádník   
Pondělí, 03 Červen 2013 09:21

V nedělním utkání jsme od 10:30 hráli na hřišti v Mostě. Naše večerní oslavy byly bujaré a zanechali velké stopy na všech členech našeho týmu.

V sestavě nám tentokrá chyběl Honza Tříska a na naší střelecké potenci to bylo znát. Do branky se tentokrát postavil Honza Stádník, na obraně začala trojice Kamil Klail, Milan Klail a Petr Ulč. V první půli se nám ještě dařilo domácí střelce bránit a rozdíl ve skóre nebyl tak hrozivý, i když poločasový stav 12:7 není zrovna naší dobrou vizitkou. Navíc se v první půli zranil nejprve Petr Ulč a tesně před koncem poločasu i Honza Stádník a tak jsme utkání dohrávali pouze v osmi hráčích.

V druhé půli už to byla jasná exhibice domácích borců, kteří, podporovaní skvělými fanoušky, jasně ukazovali, kdo je pánem na hřišti. V duhé půlce nám dovolili pouze 3 uspěšné zásahy a na druhé straně dál navyšovali skóre až na konečných 24:10, čímž nám ustědřili nejvyšší porážku v této sezóně! Pravda je, že ani takto velký výprask nám nezkalil radost s celkového druhého místa v tabulce.

Před 50 diváky a pod dohledem delegáta řídil utkání velmi nejistý Pavel Kotlář.

Tady si můžete přečíst, jak utkání viděli Mosťáci.

Sestava a branky domácí:
Ibl Rudolf, Záhumenský Pavel, Štumpf Michal, Hojer Petr, Jezbeda Vít, Škabrada Milan, Kneř Jan (5), Velnclíček Josef (4), Tichý Petr (2), Nájemník Michal (9), Dräxler Tomáš (2), Mertl Vítek (2).
Trenér - Gombár Pavel, Asistent - Rubáš Pavel, Vedoucí - Štumpf Josef

Sestava a branky Záluží:
brankáři - Stádník Jan, Polák Hynek
obrana - Klail Milan, Klail Kamil, Calta Ondřej a Ulč Petr
útok - Kotyza Miroslav (2), Stružka Pavel (2), Ruml Radim (6), Ludvík Zdeněk
Trenér - Ulč Petr, Vedoucí - Stádník Jan