Pondělí, 27. Květen 2019
 
 

Hledat

Přihlášení uživateleZávěrečné domácí dvoukolo
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Honza Stádník   
Pondělí, 13 Květen 2013 12:49

V nadcházejícím víkendu odehrajeme poslední dva zápasy této sezóny na domácí půdě. Přijďte nás proto podpořit v co nejhojnějším počtu!

V sobotu 18. května přivítáme ve Sportovním areálu V Luhu nejvzdálenějšího soupeře – Raspenavu. Raspenava je v průběžném pořadí na sestupové, předposlední příčce, to však neznamená, že to bude jednoduchý soupeř. Varováním nám může být zápas hraný na naší půdě před dvěma roky, kdy se nám přes dobrý začátek nepodařilo tehdejší zápas dovést do vítězného konce, a prohráli jsme o jednu branku 15:16. Letos jsme však v úplně jiném postavení a naše současná pozice v tabulce nám jednoznačně velí v tomto zápase nezaváhat a získat oba možné body. Začátek utkání je v 16.00.

V neděli dopoledne – v 10.30 nás čeká utkání proti Podlázkám. Podlázky aktuálně drží 6. místo v tabulce s 18. body. V posledních dvou zápasech nebodovali naplno – uhráli dvě remízy, hodně cennou v Žatci a trochu překvapivou na domácí půdě s Vřeskovicemi. V našich domácích zápasech s Podlázkami v dosavadních dvou případech nepadalo moc branek. V naší premiérové sezóně jsme zvítězili 14:12 a rok nato skončil náš vzájemný zápas dokonce je 9:8. Sérii budeme chtít dál prodloužit a opět vyhrát.

thumbnail plakat raspenava podlazky