Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší
Napsal uživatel Honza Stádník
Neděle, 12 Květen 2013 19:22

Další zápas na hřišti soupeře jsme odehráli v neděli 12. května. Zajížděli jsme do Ejpovic, kterým jsme chtěli oplatit podzimní porážku.

Těsně před úvodním hvizdem rozhodčího začal Ejpovické hřiště zkrápět lehký déšť, který neustal po celý zápas.

V úvodních minutách se předvedly útoky obou družstev, brankáři ani obrany toho moc neukázaly, z téměř každé střely na obou stranách padaly branky. Ve třinácté minutě byl stav nerozhodný 6:6. Potom jsme však ztratili v útoku, a jelikož brankář Stádník neměl svůj den, hosté šli ze dvou akcí po sobě do vedení o 2 branky 8:6. V ten okamžik jsme brankáře vystřídali a do branky se postavil Hynek Polák. Tato změna pomohla, chytla se i obrana a tak jsme do konce poločasu stihli otočit výsledek zápasu na 11:13 v náš prospěch. V posledních osmi minutách první půle jsme neinkasovali.

V druhé půli začali lépe domácí, kteří brankami z 2. a 3. minuty srovnali stav na 13:13. Další fázi utkání jsme však zcela ovládli my. Ejpovickým jsme ve zbytku zápasu (22 minut) dovolili jen čtyři úspěšné zásahy, zatímco my jsme přidávali další branky do Trnkovy svatyně. Konečný stav 17:24 hovoří za vše. Ejpovicím jsme tak více než vrátili podzimní porážku.

Do hry, ač jsme přijeli se šesti útočníky, zasáhli pouze tři z nich (Míra Kotyza, Honza Tříska a Zdeněk Danielka) a vedlo se jim výtečně. Vynikající zápas opět odehrál Hynek Polák, který se byl ještě dopoledne rozběhat na Pražském maratonu. Tomáš Marek na obraně zaznamenal několik výtečných bloku a oba halfové, Ondra Calta a Milan Klail s velkým nasazením vybojovali několik důležitých balónů.

Bohužel deštivé počasí nepřivedlo do Ejpovického areálu mnoho diváků, utkání sledovalo pouze 25 lidí. Výborný přehled ukázal rozhodčí zápasu p. Jaroslav Buřval z Lázní Bohdaneč.

Po tomto vynikajícím výsledku držíme stále 1. příčku tabulky, v závěsu za námi zůstávají s jednobodovou ztrátou Přeštice a na Žatec již máme náskok 2 body.

Sestava a branky Ejpovice:
Trnka Jan, Darda Zdeněk, Křížek Michal, Cingroš Michal (ŽK), Hucl Martin, Kalčík Jakub, Langmajer Robert (1), Klail Václav (9), Andrlík Jiří (6), Kalčík Zdeněk (1), Kugler Václav.
Trenér – Kalčík Zdeněk, Vedoucí – Špilar Jindřich

Sestava a branky Záluží:
brankáři – Stádník Jan, Polák Hynek
obrana – Marek Tomáš (ŽK), Klail Kamil, Klail Milan, Calta Ondřej
útok – Kotyza Miroslav (6), Stužka Pavel, Ludvík Zdeněk, Tříska Radek, Danielka Zdeněk (7), Tříska Jan (11).