Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší
Napsal uživatel Honza Stádník
Pondělí, 29 Duben 2013 06:22

V nedělním utkání jsme si chtěli trochu spravit náladu po nepovedeném zápase s Přešticemi. Soupeřem nám byli poslední Vřeskovice.

Zápas byl poznamenán pošmourným počasím, oba týmy měli problémy se zpracováním mokrého míče. Utkání se hrálo v poklidném tempu, my jsme šli brzy do vedení, ale hosté s námi stačili držet krok. Někdy v polovině prvního poločasu šli dokonce do jednobrankového vedení 4:5. To však bylo v první části hry vše, co jsme jim dovolili. Pak už jsme góly dávali pouze my a tak poločas skončil 9:5.

Do druhého poločasu jsme prostřídali brankáře, dobře chytajícího Poláka vystřídal Stádník. Vřeskovice z několika útoků zahrozili, ale nám se stále dařilo držet 4 brankový náskok. Vřeskovice nás nejvíc trápili z trestných hodů, hostující Vogeltanz byl neomylný. Pak přišly dvě zaváhání domácího brankáře, který nejprve nezvládl rozehrávku a poté při rozehrávání trestného hodu se špatně postavil s bekem, z čehož rezultoval pokutový hod a rázná kritika od domácího trenéra Ulče.

Bohužel se v závěru utkání nedařilo ani útoku a stačil soupeř snížit na rozdíl pouhých dvou branek. Zápas skončil naším vítězstvím 20:18.

V tomto zápase jsme špatným výkonem navázali na sobotu, a i když jsme zvítězili, rozhodně nemůžeme být s naší hrou spokojeni. Přes naše sobotní zaváhání stále držíme 1. místo tabulky, díky vyhranému zápasu se Žatcem, Žatec se na nás však bodově dotáhl a Přeštice jsou v těsném závěsu s pouhou jednobodovou ztrátou.

Utkání i přes nepříznivé počasí přišlo sledovat 42 diváků. Rozhodčím byl p. Václav Šimice.

Fotografie ze sobotního i tohoto utkání nalezete v naší fologalerii. Autorem fotek je Karel Beneš.

Sestava a branky Záluží:
Brankáři – Polák Hynek, Stádník Jan
Obrana – Calta Ondřej, Klail Kamil, Marek Tomáš, Klail Milan
Útok – Kotyza Miroslav (4), Ludvík Zdeněk, Tříska Radek (4), Tříska Jan (8), Ruml Radim, Danielka Zdeněk (4).