Pondělí, 27. Květen 2019
 
 

Hledat

Přihlášení uživateleTJ Sokol Záluží - Sokol Osek
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Honza Stádník   
Pondělí, 24 Září 2012 08:09

V teprve druhém domácím utkání v této sezóně jsme v 5. kole soutěže přivítali na hřišti V Luhu celek Sokola Osek. Tomu se v dosavadním přůběhu II. ligy příliš nedaří, zatím dokázal vybojovat 2 body za dvě remízy.

Průběh zápasu byl od první do poslední minuty jednoznačný. My jsme šli rychle do vedení, které jsme postupně navyšovali až na rozdíl 8 branek v prvním poločase. Náš soupeř se velmi trápil v útoku, buď ztrácel míče při chybných rozehrávkách nebo jsme jejich střelecké pokusy dokázali zablokovat či zasáhl spolehlivě chytající Hynek Polák. Na druhé straně obrana Oseka nedokázala zabránit našim útočníkům a zejména Honzovi Třískovi ve sřílení gólů. Jediné vážnější ohrožení pro nás znamenalo 5 minutové vyloučení Tomáše Marka, který tento trest dostal za opakovanou hrubou hru. Soupeř toto 5 minutové oslabení příliš nevyužil a proto jsme první část hry vyhráli 15:7.

Při poločasové přestávce jsme předali dar a pogratulovali k 60. narozeninám dlouholetému hráči a následně i trenéru Honzovi Peškovi staršímu, který do házené přivedl většinu našeho týmu.

Druhý poločas byl věrným odrazem toho prvního. Naši útočníci se při střelbě téměř nemýlili a jejich střeli pravidelně končily za zády oseckého brankáře. Naše obrana asi trochu ukolébána vysokým vedením toho hostům dovolila trochu více než v prvním poločase, přesto to však nemohlo ohrozit naše vysoké vítězství. Na konci poločasu se mezi naše tyče postavil Pavel Švíka, který nahradil do té doby dobře chytajícího Hynka Poláka. Soupeř sice ještě dokázal Pavla třikrát překonat, ale stejně bylo skóre nemilosrdné - vyhráli jsme rozdílem třídy 27:17.

Utkání kterému přihlíželo 100 diváků odřídil spolehlivě mnh Stanislav Zadražil z Přeštic.

Touto výhrou jsme se po týdnu vrátili na čelo II. ligové tabulky, kdy díky lepšímu skóre (+5 branek) jsme před zatím také neporaženým Žatcem. Na opačném konci tabulky jsou bez bodu Vřeskovice a předposlení je právě Osek.

Sestava a branky Záluží
brankáři - Pavel Švíka, Hynek Polák
obrana - Tomáš Marek (ŽK + ČK-5), Ondřej Calta, Milan Klail, Kamil Klail
útok - Radek Tříska (1), Pavel Stružka (3), Miroslav Kotyza (2), Zdeněk Ludvík (1), Jan Tříska (16) a Radim Ruml (4).
vedoucí - Jan Stádník, Trenér - Petr Ulč, Asistent - Jan Pešek

Sestava a branky Oseka