Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší
Napsal uživatel Honza Stádník
Pondělí, 10 Září 2012 05:28

V neděli 9. září 2012 jsme odehráli svoje první domácí utkání v této sezóně II. ligy. Ve sportovním areálu V Luhu jsme hostili Všenice.

Ještě před začátkem utkání proběhlo předání poháru za naše vítězství v loňském ročníku oblastního přeboru. Z rukou předsedy SNH, pana Jaroslava Holého, převzal pohár náš kapitán Radek Tříska.

Předání Předání

Po slavnostním začátku už se mohlo hrát. Začátek zápasu byl vyrovnaný, my jsme se sice rychle dostali do vedení, ale soupeř pokaždé rychle vyrovnal. Zlom nastal až po polovině poločasu, kdy se nám podařilo dostat na tříbrankový rozdíl. V této části utkání se Všenice přestaly prosazovat v útoku, pár branek nám dali z trestných hodů.

V druhém poločase jsme opět začali dobře a svůj náskok ještě navýšili až na konečných 22:15. Bohužel se v druhé půli zranil Petr Ulč, který si natáhl stehenní sval a bude v sestavě minimálně týden chybět.

Utkání řídil p. Tomáš Votava ze Žatce.

Zápas byl výjmečný v tom, že na soupisce bylo u nás nevídaných 14 hráčů, a to jsme ještě dva nechali odpočívat.

Sestava Záluží:
brankáři - Polák Hynek, Stádník Jan
obrana - Ulč Petr, Marek Tomáš, Klail Milan, Klail Kamil, Calta Ondřej
útok - Kotyza Miroslav, Tříska Radek, Tříska Jan, Ludvík Zdeněk, Pešek Jan, Stružka Pavel a Danielka Zdeněk

Aktualizováno Středa, 12 Září 2012 07:53