Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší
Napsal uživatel Honza Stádník
Pondělí, 03 Září 2012 08:04

Včera, v neděli 2. září byly zahájeny ligové soutěže. My jsme se po roční pauze vrátili do druhé ligy, skupiny A a v prvním našem utkání jsme zajížděli na hřiště do Řevnic.

Utkání začalo v 15 hodin za pěkného počasí, i když hřišt bylo na několika místech po předchozích deštivých dnech ještě kluzké. Úvod vyšel mnohem lépe nám, rychle jsme se dostali až do tříbrankového vedení 4:1. Domácí v tu chvíli jen obtížně kombinavali a ztráceli míč za míčem. Nám se však poté přestalo dařit přesně zakončovat střelbu a proto soupeř utkání vyrovnal a v další fázi i otočil skóre ve svůj prospěch. Poněkud kontroverzní moment přišel zhruba 8 minut před koncem poločasu, kdy nejprve rozhodčí vykázal mimo hřiště jedno nespokojeného domácího fanouška a poté se strhla hádka nejen mezi domácími s rozhodčím, ale hádali se domácí hráči mezi sebou a svými příznivci. Po této "kulturní" vložce se opět mohlo hrát. Nám se nepodařilo výsledek nijak korigovat a tak jsme si do druhé půle odnášeli dvoubrankové manko 11:9.

V druhé půlce jsme navázali na náš výkon z počátku prvního poločasu a brzy se nám povedlo vyrovnat. V polovině druhé třicetiminutovky jsme se opět dostali do vedení, které jsme navýšili na tříbrankový rozdíl. Sopuěř však ke konci ještě snížil na rozdíl jediné branky a poslední dvě minuty utkání slibovaly další drama. Naštěstí se nám povedlo jeden z útočných pokusů domácích ubránit a z protiútoku opět zvýšit na dvoubrankový rozdíl. Když jsme o další chvilku později vstřelili další gól na 21:18 v náš prospěch bylo již utkání rozhodnuté, domácím už nemohl pomoci ani jejich devatenáctá branka, která přišla opravdu jen pár vteřin před koncem utkání.

Utkání skvěle vyšlo Zdeňkovi Ludvíkovi, který se trefil do domácí branky hned 8 krát, pozadu se čtyřmi góly nezůstala ani naše čerstvá posila - Míra Kotyza, který k nám v létě přestoupil z Újezda. Čtyři branky dali i Zdeněk Danielka a pět zásahů si připsal Radek Tříska.

Zápas odpískal s přehledem p. Zdeněk Hejl z Litohlav. Přihlíželo 80 diváků mezi nimi i 6 našich příznivců.