Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší
Napsal uživatel Honza Stádník
Úterý, 12 Červen 2012 08:03

V nedělním pošmourném odpoledni jsme v posledním zápase tohoto ročníku oblastního přeboru hostili na hřišti V Luhu druhý tým soutěže TJ Sokol Kyšice.

Bez ohledu na výsledek utkání bylo konečně pořadí v tabulce dané, my jsme před zápasem vedli o 5 bodů před Kyšicemi, které měli tříbodový náskok na třetí Rožmitál. V utkání šlo tedy hlavně o to, důstojně se rozloučit se sezónou před domácími fanoušky.

Průběh první půle byl velmi podobný zápasu se Stupnem, oba dva útoky se prosazovali jen obtížně. Na obou stranách zářili gólmani, kteří za svá záda pustili jen minimum míčů. Kyšice dokonce v první půli házeli 4 pokutové hody, dokázaili proměnit pouze jediný. My jsme se v druhých 15 minutách první půle střelecky zlepšili a tak z toho bylo vedení 11:5.

V druhé půli jsme si už počínali velmi zkušeně a nedovolili jsme soupeři dostat se na dostřel. I když jsme v druhé půli dali již jen 7 branek, Kyšičtí jich dokázali dát jen 6 a tím pádem z toho bylo naše jasné vítězství 18:11.

V zápase zářil zejména Hynek Polák, který za svá záda nepustil 4 ze šesti pokutových hodů. V zápase dále předvedl mnoho vynikajících zákroků. Pochvalu ovšem zaslouží všichni hráči.

Arbitrem tohoto utkání byl p. Zdeněk Kugler, zápas sledovalo 80 diváků.