Středa, 26. Červen 2019
 
 

Hledat

Přihlášení uživateleTJ Sokol Záluží - TJ Sokol Kyšice
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Honza Stádník   
Úterý, 12 Červen 2012 08:03

V nedělním pošmourném odpoledni jsme v posledním zápase tohoto ročníku oblastního přeboru hostili na hřišti V Luhu druhý tým soutěže TJ Sokol Kyšice.

Bez ohledu na výsledek utkání bylo konečně pořadí v tabulce dané, my jsme před zápasem vedli o 5 bodů před Kyšicemi, které měli tříbodový náskok na třetí Rožmitál. V utkání šlo tedy hlavně o to, důstojně se rozloučit se sezónou před domácími fanoušky.

Průběh první půle byl velmi podobný zápasu se Stupnem, oba dva útoky se prosazovali jen obtížně. Na obou stranách zářili gólmani, kteří za svá záda pustili jen minimum míčů. Kyšice dokonce v první půli házeli 4 pokutové hody, dokázaili proměnit pouze jediný. My jsme se v druhých 15 minutách první půle střelecky zlepšili a tak z toho bylo vedení 11:5.

V druhé půli jsme si už počínali velmi zkušeně a nedovolili jsme soupeři dostat se na dostřel. I když jsme v druhé půli dali již jen 7 branek, Kyšičtí jich dokázali dát jen 6 a tím pádem z toho bylo naše jasné vítězství 18:11.

V zápase zářil zejména Hynek Polák, který za svá záda nepustil 4 ze šesti pokutových hodů. V zápase dále předvedl mnoho vynikajících zákroků. Pochvalu ovšem zaslouží všichni hráči.

Arbitrem tohoto utkání byl p. Zdeněk Kugler, zápas sledovalo 80 diváků.

Sestava a branky Záluží:
brankář - Polák Hynek
obrana - Calta Ondřej, Klail Milan, Marek Tomáš, Ulč Petr
Trenér - Tříska Jan, vedoucí - Stádník Jan

Sestava a branky Kyšice:
Volák Radim, Špičan Jiří, Hošek Tomáš, Tlustý Milan, Martínek David (2), Petrák Miroslav (1), Šleis Martin (1), Smola Ondřej (4), Špičan Aleš (3). Trenér a vedoucí - Tlustý Milan.