Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší
Napsal uživatel Honza Stádník
Pondělí, 04 Červen 2012 06:10

V předposledním kole západočeského oblastního přeboru nás čekalo brzké ranní vstávání a odjezd do Nýřan, kde jsme od 8.45 hráli proti záloze prvoligového Diossu.

Zápas byl odehrán v poklidu, my jsme, kromě asi prvních 6 minut drželi stále vedení. V poločase jsme vedli o 3 branky 11:14 a přd koncem utkání jsme se dostali dokonce na 7 brankový rozdíl, domácí však ještě korigovali na konečných 20:25.

Tentokrát jsme se museli obejít hned bez tří obránců (Ulč, Klail K., Marek) a kvůli zranění nenastoupil ani Stádník. V obraně nám vypomohl Zdeněk Danielka, jako druhý brankář jel Pavel Švíka.