Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší
Napsal uživatel Honza Stádník
Pondělí, 28 Květen 2012 16:53

V neděli jsme na hřišti V Luhu přivítali sestupem ohrožené Stupno. V tomto utkání jsme si mohli po vyloučení Újezda ze soutěže zajistit celkové vítězství v tomto ročníku oblastního přeboru a tím i právo postupu do II. ligy.

Začátek zápasu byl z obou stran velmi vlažný, na obou stranách byla k vidění nepřesná střelba a v 9. minutě utkání byl stav 1:0! Brankový stav se dál měnil jen pozvolna, ale v 15. minutě už jsme vedli 3:1. Poté se kuriózně "zranil" náš brankář Hynek Polák, kterému se spustila krev z nosu a zbytek poločasu tak musel odchytat Honza Stádník. Nevedlo se mu tak dobře jako Hynkovi, ale několik zákroků předvedl a protože se rozstřílel i náš útok, vyhráli jsme 1. půli 11:7.

I v druhém poločase se mezi tyče postavil Stádník, ale odchytal jen polovinu poločasu. Pak si při skoku po odraženém balónu nepočínal přiliš obratně a dopadl bokem přímo na míč a bolestivě si narazil žebra. Do branky se tak opět vrátil Hynek Polák, který se po počátečním rozkoukávání vrátil ke svému výbornému výkonu z první půle a svůj výkon vyšperkoval i chyceným pokutovým hodem. I když tomu průběh utkání moc nenasvědčoval, nakonec padlo branek hodně, zvítězili jsme o 11 branek 25:14 a s předstihem jsem si tak zajistili celkové vítězství v soutěži, protože 2 kola před koncem vedeme před druhými Kyšicemi o 5 bodů.

V zápase nejvíc zářil Honza Tříska, který si nekazí bilanci z předchozích zápasů a i v sedmém odehraném utkání dal soupěři více než 10 branek - tentokrát se strefil 13 krát. Velmi dobrý výkon podal i Hynek Polák a to zejména v první půli, kdy za svá záda pustil jen jednu střelu. Bohužel sezóna s největší pravděpodobností skončila pro zranění pro Honzu Stádníka.

Zápas odřídil před 100 diváky bezchybný Zdeněk Kugler.

Sestava a branky Záluží:

brankáři - Stádník Jan, Polák Hynek

obrana - Calta Ondřej, Marek Tomáš, Klail Milan, Klail Kamil

útok - Ludvík Zdeněk (3), Tříska Radek (4), Tříska Jan (13), Ruml Radim (3), Pešek Jan (2)