Pátek, 19. Červenec 2019

NejhoršíNejlepší
Napsal uživatel Honza Stádník
Pondělí, 21 Květen 2018 15:54

Sezóna se pomalu blíží ke konci a naše muže čekal předposlední veknovní zápas v Kyšicích.

Utkání se pro nás vůbec nevyvíjelo dobře, obraně se nedařilo bránit domácí útočníky, náš útok měl naopak problém prosadit se proti kyšické obraně a brankáři. Na nepřiznivý stav jsme reagovali prostřídáním brankáře a obránců, na obranu se musel z útoku přesunout Zdeněk Ludvík. Změna v brance a na obraně přeci jen určitý efekt měla, soupeř už dál nenavyšoval svůj už tak vysoký náskok. Poločas jsme prohráli o 4 góly 11:7.

V druhé polovině se nám dařilo náskok domácích postupně ukrajovat, a těsně před koncem jsme srovnali na 18:18. V již nastavené době, jsme ještě na obraně získali balón, ale rychlou přihrávku na útočníka domácí za cenu faulu zastavili na půlící čáře. I když rozhodčí ještě po ukončení utkání z tohoto místa nařídil rozehrát trestný hod, byl by zázrak, kdyby míč skončil v brance, takže utkání skončilo dělbou bodů.

Z našeho pohledu se jednalo asi o nejhorší jarní vystoupení, i když jsme nakonec vybojovali alespoň bod. V neděli 27.5. nás čeká poslední domácí utkání s Přešticemi a poslední zápas odehrajeme až 10. června na půdě Blovic.

Sestava a branky Záluží:
brankáři - Polák Hynek, Stádník Jan
obránci - Marek Tomáš, Klail Milan, Klail Kamil, Drozda Pavel
útočníci - Kotyza Miroslav (3), Ruml Radim (6), Tříska Jan (9), Stružka Pavel, Ludvík Zdeněk a Pešek Jan
trenér- Ulč Petr, vedoucí - Stádník Jan

Sestava a branky Kyšice:
Volák Radim, Šleis Tomáš, Suchý Vojtěch (4), Miller Josef, Hošek Tomáš, Smaha Petr (3), Štrunc Martin, Petrák Miroslav (11), Soukup Martin
vedoucí - Hošek Tomáš

Rozhodčí: