Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší
Napsal uživatel Honza Stádník
Neděle, 13 Květen 2018 15:08

Další venkovní utkání oblastního přeboru mužů jsme jeli odehrát do Ejpovic, kde jsme nastoupili proti jejich béčku.

Úvod utkání začal přestřelkou, kdy útočníci obou týmů lehce překonávali obranu. My jsme na tento stav reagovali stažení Pavla Drozdy z postu halfa a na jeho místo přišel Zdeněk Danielka. Tato změna velmi dobře zafungovala, ve zbytku poločasu už se ejpovičtí útočníci tolik neprosazovali. I když nám se dařilo sehrávat pěkné akce v útoku, tak jsme bohužel neměli přesnou mušku a nedokázali jsme se tak soupeři utrhnout na více než dva góly. V samém závěru poločasu sehrávali domácí ještě jeden trestný hod, který proměnili a stav utkání po 30 minutách byl 7:8 pro nás.

Do druhé půle se do branky postali Honza Stádník, který nahradil dobře chytajícího Hynka Poláka. Prvních patnáct minut bylo z naší strany velmi tragických, trápila nás nepřesná koncovka, dělali jsme školácké chyby v rozehrávce, takže nás domácí snadno obírali o míče. My jsme ta tuto čtvrthodinu nedokázali ani jednou skórovat. Na druhou stranu se Ejpovicím v útoku také přiliš nedařilo, sice otočili skóre ve svůj prospěch, ale pouze na rozdíl jediné branky. Ve zbytku utkání jsme ještě chtěli posílit trápící se útok, a tak jsme z obrany stáhli Zdeňka Danielku, který se posunul do útoku. Určitý efekt to mělo, opět jsme se dostali do vedení, které jsme minutku před koncem zvýšili na dvě branky. Domácí ještě měli možnost v samotném závěru korigovat, ale nakonec se vůbec nedostali ke střele.

Utkání ukončil rozhodčí p. Václav Šimice za stavu 12:14 v náš prospěch.