Úterý, 21. Srpen 2018

NejhoršíNejlepší
Napsal uživatel Honza Stádník
Neděle, 27 Srpen 2017 15:01

První zápas nové sezóny jsme po pádu z II. ligy odehráli venku proti Tymákovu B.

Domácí, kteří využili možnosti doplnit sestavu i o prvoligové hráče, ale zároveň i o 3 dorostence, byli od začátku lepší, mnoho z jejich přímočarých akcí končilo gólem, zatímco my jsme měli problém překonat domácího brankaře Václava Majera. Tymákov držel 3 – 4 brankový náskok po celý první poločas.

Druhý poločas už byl vyrovnanější, my jsme ale přeci jenom přidali nějaké branky a korigovali jsme nepříznivé skóre na rozdíl jediné branky.

Zápas vyhráli domácí 21:20 po poločase 12:8.

Utkání sledovalo asi 30 diváku a odřídil ho p. Petr Štillip.

Děkujeme našim fanouškům, kteří se na nás přijeli do Tymákova podívat!

Sestava a branky Záluží:
brankáři – Stádník Jan, Polák Hynek
obrana – Marek Tomáš, Klail Milan, Danielka Zdeněk, Drozda Pavel
útok –Tříska Jan (8), Ludvík Zdeněk (1), Stružka Pavel (2), Kotyza Miroslav (2), Ruml Radim (7)
trenér – Ulč Petr, vedoucí – Stádník Jan

Sestava a branky Tymákov B:
Nový Ondřej, Majer Václav, Löfler Martin, Hajman Martin, Löfler Petr, Benedikt Martin, Nekola Jakub, Kroft Roman (2), Tlustý Milan (1), Šmíd Tomáš (1), Kroft Luboš (5), Šrail Pavel (1), Zeimmermann Lukáš (4), Kokoška David (7), Vacikav Daniel
trenér a vedoucí – Šmíd Tomáš