Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší
Napsal uživatel Honza Stádník
Neděle, 27 Srpen 2017 15:01

První zápas nové sezóny jsme po pádu z II. ligy odehráli venku proti Tymákovu B.

Domácí, kteří využili možnosti doplnit sestavu i o prvoligové hráče, ale zároveň i o 3 dorostence, byli od začátku lepší, mnoho z jejich přímočarých akcí končilo gólem, zatímco my jsme měli problém překonat domácího brankaře Václava Majera. Tymákov držel 3 – 4 brankový náskok po celý první poločas.

Druhý poločas už byl vyrovnanější, my jsme ale přeci jenom přidali nějaké branky a korigovali jsme nepříznivé skóre na rozdíl jediné branky.

Zápas vyhráli domácí 21:20 po poločase 12:8.

Utkání sledovalo asi 30 diváku a odřídil ho p. Petr Štillip.

Děkujeme našim fanouškům, kteří se na nás přijeli do Tymákova podívat!

Sestava a branky Záluží:
brankáři – Stádník Jan, Polák Hynek
obrana – Marek Tomáš, Klail Milan, Danielka Zdeněk, Drozda Pavel
útok –Tříska Jan (8), Ludvík Zdeněk (1), Stružka Pavel (2), Kotyza Miroslav (2), Ruml Radim (7)